درباره‌ی ما

با گروه آبتین توسعه بی‌کران بیشتر آشنا شوید

درباره ما

هر کجا زحمت به وجود آمده، هر زمان بشر به مشکل برخورد کرده، علم و فن‌آوری به کمکش آمده است و با تدبیر، محصولی نو در جهت رفع مشکل و خرابی ارائه کرده است. سالانه تعداد زیادی چاه به دلیل کاهش آبدهی و یا مشکلات دیگر از مدار خارج می‌شوند و آسیب می‌بینند. در این شرایط مالکان (کشاورزان، صنعت‌گران) در ابتدایی‌ترین تصمیم به فکر حفاری مجدد می‌افتند. چاه به عنوان یک سیستم مکانیکی همواره در معرض رسوب و خوردگی قرار دارد. در این شرایط نیاز است که چاه به طور دوره‌ای سرویس شود. ما، جمعی از برگزیدگان علمی کشوری از دانشگاه‌های امیرکبیر و شریف، در شرکت آبتین توسعه بی‌کران گرد هم آمده‌ایم تا مشکلات چاه‌های عمیق را بررسی کرده و راهکار‌های کارشناسی ارائه بدهیم و بهترین راهکار را به اجرا برسانیم. برای انتخاب پمپ مناسب، کاهش ماسه‌دهی، رسوب‌زدایی و افزایش آبدهی چاه، طراحی چاه مناسب با نیاز و پروانه بهره‌برداری، نظارت بر اجرا، آزمایش پمپاژ و شناسایی پارامترهای هیدرولیکی چاه می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. کارشناسان ما با ویدیومتری دقیق و بازرسی چاه و بررسی سابقه‌ی تغییرات عملکرد چاه، بهترین راهکار مناسب را شناسایی کرده و اجرا می‌کنند.

چرا ما ؟

  • ارائه خدمات باکیفیت یکی از ارزش‌های شرکت ماست. مهمترین هدف ما رضایت تک تک مشتریان است.
  • قیمت منصفانه همواره مشتریان را از خدمات ارائه شده راضی نگه داشته است.
  • تعهد حرفه‌ای ما در قبال خدمات ارائه شده پس از انجام کار توسط شما ارزیابی می‌شود.
  • توانمندسازی تیم اجرایی و فنی همواره در اولویت کار ما قرار دارد. ارتقای دانش فنی و رعایت استانداردها به ما کمک می‌کند آنچه به صلاح و صرفه‌ی مشتری است را به بهترین نحو پیاده‌سازی کنیم.
  • هدف ما در ابتدا کار حرفه‌ای و دقیق با رعایت تمامی استاندارها می‌باشد تا بتوانیم به بهترین نحو خدمات خودمان را برای رضایتمندی مشتریان عزیز ارائه دهیم.